Aktualności            Kontakt           Strona główna              

 

                                                                                                                                                  

 

Zajęcia dla dzieci                                                          Szkolenia/Warsztaty       

Oferta dla przedszkoli

Treningi relaksacyjne                                                                                                                                                                                                                        

 Uzdrawiające wizualizacje

Płyty CD

 

 

   

 

 

Uzdrawiające wizualizacje.

 

W tym dziale chciałbym zaproponować pracę z twórczą wizualizacją.

Wizualizacja kierowana - jest to technika pracy z wyobraźnią. Polega na wykorzystaniu mocy wyobraźni w celu kształtowania swojej rzeczywistości. Można stosować ją do wewnętrznej pracy nad sobą, jak również ukierunkować na konkretny problem zdrowotny, życiowy lub inny.

Przygotowując wizualizację kieruję się indywidualnym celem osoby zainteresowanej. Odpowiednio dobrana i ukierunkowana na cel, staje się wyjątkową formą kreowania swojego życia, a co za tym  idzie może stać się metodą przybliżenia do realizacji Twoich marzeń czy poprawy zdrowia.

Zajęcia przeprowadzam indywidualnie w gabinecie lub w domu klienta. Osobom, z którymi nie mogę osobiście się spotkać nagrywam wizualizacje na płytę CD. Płyty wysyłam pocztą tradycyjną lub w formie mp3 - pocztą elektroniczną.

 

 

 

muzykoterapia w Łodzi, muzykoterapeuta, wewnętrzne dziecko, terapia wewnętrznego dziecka, wizualizacje, muzykoterapia kobiet w ciąży, zajęcia dla dzieci, warsztaty dla dzieci, relaks, mandala, warsztaty, walka ze stresem, profilaktyka stresu, trening osobowości, zajęcia grupowe, zajęcia indywidualne, mandala i muzyka, mandale inspirowane muzyką, sposoby radzenia sobie ze stresem, Muzykoterapia w Łodzi, sesje indywidualne, grupowe, muzykoterapia a stres, zajęcia dla dzieci, zajęcia dla kobiet w ciąży, wizualizacje, sesje relaksacyjne, terapia wewnętrznego dziecka